DÜĞÜN

Hayallerinizdeki Bodrum düğünü...
 
Hafızalardan silinmeyecek bir düğün için gereken ortam, konum ve olanaklar.
 

 
Herkes hayal ettiği gibi bir düğünle ‘’evet’’ demek ister...

Hayalinizdeki Mivara Luxury Resort & Spa Bodrum’un denize sıfır iskelesinde ve Gündoğan Koyu'nun görkemli manzarasında gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.
Mükemmeli yaşatmak, hem de sonsuza dek…
 
 
 
Bodrum'un muhteşem havası, deniz kokusu, ışıl ışıl bir gece...O özel günü dilediğiniz gibi yaşayın ki, geride Mivara ile unutulmayacak anılarınız kalsın.
 
İster cömert ve büyük bir kutlama , ister aileniz ve dostlarınızla birlikte geçireceğiniz mütevazi bir düğün... Unutmayın Bodrum' da düğün bir ayrıcalıktır.
 
 
 
Düğününüz için şehir dışından gelip otelimizde konaklayacak misafirleriniz mi var? Siz bu özel gününüzün detayları ile ilgilenirken bırakın davetlilerin oda rezervasyonları ile biz ilgilenelim. Konuklarınız onlara iletebileceğiniz bir web sayfası üzerinden organizasyon ile ilgili tüm detaylara ulaşıp, otelimize rezervasyonlarını kolaylıkla yapabilecekler.
 
Hayallerinizdeki gibi bir gün için mükemmel bir mekan…
 
İster cömert ve büyük bir kutlama , ister aileniz ve dostlarınızla birlikte geçireceğiniz mütevazi bir düğün olsun, bu gecenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İhtiyaçlarınıza verdiğimiz önem ve farklı isteklerinizi içeren birçok menü seçenekleri ile bu özel gününüzün muhteşem anılarla dolu olmasını sağlıyoruz.
 
Bodrum’da düğün konseptinde avantajlarınız :
 
• Düğün gecesi gelin ve damat için ücretsiz Balayı Suiti ve süitinizden saat 18:00 e kadar ayrılma olanağı
• Balayı gecesi suitinize şampanya servisi
• Suitinizde meyve sepeti ve kanepe servisi
• Restoranımızda düğün ertesi açık büfe kahvaltı
• Otelimizin arka bahçesinde ve terasta düğün fotoğrafları çekimi
• Misafirlerinize özel indirimli oda fiyatları
• Düğün organizasyonunuza yardım eden yakınlarınızın günlük kullanımı için ücretsiz oda
• Otelimiz tarafından armağan edilen düğün pastası
 
 
Bizimle kutlayın…
 
Düğün gününüz… Hayatınızın en önemli günü… Her şeyin yolunda gitmesini istemeniz çok doğal. Bizim görevimiz ise hayalinizdeki düğünü size yaşatabilmek için en küçük detaya kadar her şeyi düşünmek…
 
Hayalinizdeki Bodrum düğünü…
 
Unutulmayacak Muhteşem Yemekler
 
 
Şeflerimiz size mükemmel menüler sunarken aynı zamanda sizin tercihlerinize açık olmaya da söz veriyorlar.
 
Bizim için önemli olan sizin istediğiniz servisi vermektir. Çok sevdiğiniz herhangi bir yemeği menünüzde görebileceğinize emin olabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra menünüzü tatma imkanı sunulacaktır.
 
 
Hayalinizdeki Balayı Suiti
 
Otelimiz size düğün gecenizde tüm hayatınız boyunca unutamayacağınız bir balayı için her türlü detayın düşünüldüğü bir balayı suiti sunacaktır.
 
 
Konaklama
 
Evli olarak ilk gecenizi Mivara kalitesiyle yaşayın… Otelimizde evlenen çiftler ücretsiz olarak balayı süitinde konaklamanın ayrıcalığını yaşıyorlar.
 
Mivara Bodrum’da düğün…
  
Modern yapısı ve enerjik duruşuyla Türk Hamamı ve Spa Merkezi, gelenlere huzurun kapılarını aralıyor. Mivara Luxury Resort & Spa’da rahatlamanın mevsimi yok. Otelimizde sunulan hizmetleri tüm ayrıcalıklarıyla keşfedebilir, özel olmanın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.
 
Düğün, Nişan, Etkinlik…
 
Havanın ne önemi var, yağmur da yağsa alternatifiniz var. 300 kişi kapasiteli Balo salonumuzda düğünlerinize ev sahipliği yapabilir ya da yaz aylarında, şık peyzaja sahip açık hava mekanımızda 300 konuk kapasiteli bir kokteyl parti veya resmi bir resepsiyon verebilirsiniz.
 
 
Kişisel etkinlikler için her biri en son görsel ve işitsel teknolojik ekipmanlarla donatılmış çok işlevli toplantı salonlarımızdan birini seçebilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun ekibimizin özel desteğini daima hissedeceksiniz.
 
Işıl ışıl bir Bodrum düğünü…